PLZ10C-G3/H
Numer produktu DigiKey
112-PLZ10C-G3/HTR-ND - Taśma i szpula (TR)
112-PLZ10C-G3/HCT-ND - Taśma cięta (CT)
112-PLZ10C-G3/HDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
PLZ10C-G3/H
Opis
DIODE ZENER 10V 500MW DO219AC
Standardowy czas realizacji przez producenta
19 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Diody - Zenera 10 V 500 mW ±3% Montaż powierzchniowy DO-219AC (microSMF)
Kategoria
Impedancja (max.) (Zzt)
8 Ohms
Prod.
Prąd - wsteczny upływowy przy Vr
200 nA @ 7 V
Seria
Napięcie - przewodzenia (Vf) (maks.) przy If
900 mV @ 10 mA
Temperatura robocza
150°C
Tolerancja
±3%
Moc - maks.
500 mW