MBR20100CT-M3/4W nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
STMicroelectronics
W magazynie: 16 501
Arkusz danych
Similar
onsemi
W magazynie: 87
Arkusz danych
Similar
onsemi
W magazynie: 339
Diotec Semiconductor
W magazynie: 592
STMicroelectronics
W magazynie: 887
W magazynie: 652
Matryca diodowa 1 para, wspólna katoda 100 V 10A Otwór przelotowy TO-220-3
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
MBR20100CT-M3/4W
Numer produktu DigiKey
MBR20100CT-M3/4WGI-ND
Producent
Numer produktu producenta
MBR20100CT-M3/4W
Opis
DIODE ARR SCHOT 100V 10A TO2203
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
MBR20100CT-M3/4W Modele
Atrybuty produktu
Filtruj podobne produkty
Kategoria
Napięcie - przewodzenia (Vf) (maks.) przy If
800 mV @ 10 A
Producent
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
Prędkość
Szybkie odtworzenie stanu zdatności =< 500ns, > 200mA (Io)
Seria
Prąd - wsteczny upływowy przy Vr
100 µA @ 100 V
Opakowanie
Rurka
Temperatura robocza - złącze
-65°C - 150°C
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Konfiguracja diody
1 para, wspólna katoda
Obudowa / skrzynia
TO-220-3
Technologia
Dioda Schottky'ego
Obudowa dostawcy urządzenia
TO-220-3
Napięcie - stałe wsteczne (VR) (maks.)
100 V
Bazowy numer produktu
Prąd - średni wyprostowany (Io) (na diodę)
10A