GDZ5V6B-G3-08 nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
Central Semiconductor Corp
Similar
Nexperia USA Inc.
Nexperia USA Inc.
W magazynie: 33
onsemi
onsemi
Diodes Incorporated
Diody - Zenera 5.6 V 200 mW ±2% Montaż powierzchniowy SOD-323
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
GDZ5V6B-G3-08
Numer produktu DigiKey
112-GDZ5V6B-G3-08TR-ND - Taśma i szpula (TR)
112-GDZ5V6B-G3-08CT-ND - Taśma cięta (CT)
112-GDZ5V6B-G3-08DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
GDZ5V6B-G3-08
Opis
DIODE ZENER 5.6V 200MW SOD323
Szczegółowy opis
Kategoria
Impedancja (max.) (Zzt)
60 Ohms
Prod.
Prąd - wsteczny upływowy przy Vr
1 µA @ 2.5 V
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 150°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Tolerancja
±2%
Bazowy numer produktu
Moc - maks.
200 mW