GDZ5V6B-E3-08 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
Diodes Incorporated
W magazynie: 26 550
Arkusz danych
Similar
Central Semiconductor Corp
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
onsemi
Nexperia USA Inc.
Nexperia USA Inc.
W magazynie: 33
onsemi
Diody - Zenera 5.6 V 200 mW ±2% Montaż powierzchniowy SOD-323
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
GDZ5V6B-E3-08
Numer produktu DigiKey
GDZ5V6B-E3-08-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
GDZ5V6B-E3-08
Opis
DIODE ZENER 5.6V 200MW SOD323
Szczegółowy opis
Kategoria
Impedancja (max.) (Zzt)
60 Ohms
Prod.
Prąd - wsteczny upływowy przy Vr
1 µA @ 2.5 V
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 150°C
Tolerancja
±2%
Bazowy numer produktu
Moc - maks.
200 mW