BZX84C4V7-E3-08
Numer produktu DigiKey
BZX84C4V7-E3-08TR-ND - Taśma i szpula (TR)
BZX84C4V7-E3-08CT-ND - Taśma cięta (CT)
BZX84C4V7-E3-08DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
BZX84C4V7-E3-08
Opis
DIODE ZENER 4.7V 300MW SOT23-3
Standardowy czas realizacji przez producenta
41 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Diody - Zenera 4.7 V 300 mW ±6% Montaż powierzchniowy SOT-23-3
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
BZX84C4V7-E3-08 Modele
Atrybuty produktu
Filtruj podobne produkty
Kategoria
Impedancja (max.) (Zzt)
80 Ohms
Prod.
Prąd - wsteczny upływowy przy Vr
3 µA @ 2 V
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 150°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Status części
Aktywny
Obudowa dostawcy urządzenia
SOT-23-3
Tolerancja
±6%
Bazowy numer produktu
Moc - maks.
300 mW