BZX84C4V7LT3G
Numer produktu DigiKey
BZX84C4V7LT3GOSTR-ND - Taśma i szpula (TR)
BZX84C4V7LT3GOSCT-ND - Taśma cięta (CT)
BZX84C4V7LT3GOSDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
BZX84C4V7LT3G
Opis
DIODE ZENER 4.7V 250MW SOT23-3
Standardowy czas realizacji przez producenta
50 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Diody - Zenera 4.7 V 250 mW ±6% Montaż powierzchniowy SOT-23-3 (TO-236)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
BZX84C4V7LT3G Modele
Kategoria
Impedancja (max.) (Zzt)
80 Ohms
Prod.
Prąd - wsteczny upływowy przy Vr
3 µA @ 2 V
Seria
Napięcie - przewodzenia (Vf) (maks.) przy If
900 mV @ 10 mA
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Temperatura robocza
-65°C - 150°C (TJ)
Tolerancja
±6%
Obudowa dostawcy urządzenia
SOT-23-3 (TO-236)
Moc - maks.
250 mW