BZX84C43
Numer produktu DigiKey
4878-BZX84C43TR-ND - Taśma i szpula (TR)
4878-BZX84C43CT-ND - Taśma cięta (CT)
4878-BZX84C43DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
BZX84C43
Opis
DIODE ZENER 43V 300MW SOT23-3
Standardowy czas realizacji przez producenta
6 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Diody - Zenera 43 V 300 mW ±5% Montaż powierzchniowy SOT-23-3 (TO-236)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
BZX84C43 Modele
Kategoria
Impedancja (max.) (Zzt)
150 Ohms
Prod.
Prąd - wsteczny upływowy przy Vr
50 nA @ 30.1 V
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Temperatura robocza
-50°C - 150°C (TJ)
Tolerancja
±5%
Obudowa dostawcy urządzenia
SOT-23-3 (TO-236)
Moc - maks.
300 mW