BZX84C30-G3-08 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
Similar
Central Semiconductor Corp
Comchip Technology
Diodes Incorporated
Diodes Incorporated
Diody - Zenera 30 V 300 mW ±5% Montaż powierzchniowy SOT-23-3
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
BZX84C30-G3-08
Numer produktu DigiKey
BZX84C30-G3-08-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
BZX84C30-G3-08
Opis
DIODE ZENER 30V 300MW SOT23-3
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
BZX84C30-G3-08 Modele
Atrybuty produktu
Filtruj podobne produkty
Kategoria
Impedancja (max.) (Zzt)
80 Ohms
Prod.
Prąd - wsteczny upływowy przy Vr
50 nA @ 21 V
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 150°C
Tolerancja
±5%
Bazowy numer produktu
Moc - maks.
300 mW