BZX84C30-E3-18 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Similar
Diodes Incorporated
W magazynie: 2 988
Arkusz danych
Similar
Diodes Incorporated
W magazynie: 0
Arkusz danych
onsemi
Central Semiconductor Corp
Comchip Technology
Comchip Technology
onsemi
Diody - Zenera 30 V 300 mW ±5% Montaż powierzchniowy SOT-23-3
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
BZX84C30-E3-18
Numer produktu DigiKey
BZX84C30-E3-18-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
BZX84C30-E3-18
Opis
DIODE ZENER 30V 300MW SOT23-3
Standardowy czas realizacji przez producenta
41 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Impedancja (max.) (Zzt)
80 Ohms
Prod.
Prąd - wsteczny upływowy przy Vr
50 nA @ 21 V
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 150°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Status części
Aktywny
Obudowa / skrzynia
Napięcie - Zenera (nom.) (Vz)
Obudowa dostawcy urządzenia
SOT-23-3
Tolerancja
±5%
Bazowy numer produktu
Moc - maks.
300 mW