BZX84B18-E3-18 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
Similar
Diodes Incorporated
Similar
Central Semiconductor Corp
onsemi
onsemi
Diodes Incorporated
Diody - Zenera 18 V 300 mW ±2% Montaż powierzchniowy SOT-23-3
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
BZX84B18-E3-18
Numer produktu DigiKey
BZX84B18-E3-18-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
BZX84B18-E3-18
Opis
DIODE ZENER 18V 300MW SOT23-3
Standardowy czas realizacji przez producenta
41 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Impedancja (max.) (Zzt)
45 Ohms
Prod.
Prąd - wsteczny upływowy przy Vr
50 nA @ 12.6 V
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 150°C
Tolerancja
±2%
Bazowy numer produktu
Moc - maks.
300 mW