BZX84B18-E3-08 nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
Similar
Central Semiconductor Corp
Comchip Technology
onsemi
Diodes Incorporated
Diodes Incorporated
Diody - Zenera 18 V 300 mW ±2% Montaż powierzchniowy SOT-23-3
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
BZX84B18-E3-08
Numer produktu DigiKey
112-BZX84B18-E3-08TR-ND - Taśma i szpula (TR)
112-BZX84B18-E3-08CT-ND - Taśma cięta (CT)
112-BZX84B18-E3-08DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
BZX84B18-E3-08
Opis
DIODE ZENER 18V 300MW SOT23-3
Standardowy czas realizacji przez producenta
41 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Impedancja (max.) (Zzt)
45 Ohms
Prod.
Prąd - wsteczny upływowy przy Vr
50 nA @ 12.6 V
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 150°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Tolerancja
±2%
Bazowy numer produktu
Moc - maks.
300 mW