BZX84B15-G3-08 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
W magazynie: 558
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
W magazynie: 346
Arkusz danych
W magazynie: 0
W magazynie: 2 396
Similar
Central Semiconductor Corp
Similar
Diodes Incorporated
onsemi
Diodes Incorporated
W magazynie: 313
W magazynie: 63
onsemi
W magazynie: 23
Diody - Zenera 15 V 300 mW ±2% Montaż powierzchniowy SOT-23-3
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
BZX84B15-G3-08
Numer produktu DigiKey
BZX84B15-G3-08-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
BZX84B15-G3-08
Opis
DIODE ZENER 15V 300MW SOT23-3
Standardowy czas realizacji przez producenta
41 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
BZX84B15-G3-08 Modele
Atrybuty produktu
Filtruj podobne produkty
Kategoria
Impedancja (max.) (Zzt)
30 Ohms
Prod.
Prąd - wsteczny upływowy przy Vr
50 nA @ 10.5 V
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 150°C
Tolerancja
±2%
Bazowy numer produktu
Moc - maks.
300 mW