SZBZX84B15LT1G
Numer produktu DigiKey
SZBZX84B15LT1GOSTR-ND - Taśma i szpula (TR)
SZBZX84B15LT1GOSCT-ND - Taśma cięta (CT)
SZBZX84B15LT1GOSDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SZBZX84B15LT1G
Opis
DIODE ZENER 15V 250MW SOT23-3
Standardowy czas realizacji przez producenta
52 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Diody - Zenera 15 V 250 mW ±2% Montaż powierzchniowy SOT-23-3 (TO-236)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
SZBZX84B15LT1G Modele
Atrybuty produktu
Filtruj podobne produkty
Kategoria
Prąd - wsteczny upływowy przy Vr
50 nA @ 10.5 V
Prod.
Napięcie - przewodzenia (Vf) (maks.) przy If
900 mV @ 10 mA
Seria
Temperatura robocza
-65°C - 150°C (TJ)
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Klasa
Motoryzacja
Status części
Aktywny
Kwalifikacja
AEC-Q101
Napięcie - Zenera (nom.) (Vz)
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Tolerancja
±2%
Obudowa / skrzynia
Moc - maks.
250 mW
Obudowa dostawcy urządzenia
SOT-23-3 (TO-236)
Impedancja (max.) (Zzt)
30 Ohms