BZX384C8V2-E3-08 nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
Diodes Incorporated
W magazynie: 108 999
Arkusz danych
Similar
SMC Diode Solutions
W magazynie: 2 529
Diodes Incorporated
W magazynie: 118
onsemi
onsemi
W magazynie: 4
Nexperia USA Inc.
Nexperia USA Inc.
Diody - Zenera 8.2 V 200 mW ±5% Montaż powierzchniowy SOD-323
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
BZX384C8V2-E3-08
Numer produktu DigiKey
BZX384C8V2-E3-08GITR-ND - Taśma i szpula (TR)
BZX384C8V2-E3-08GICT-ND - Taśma cięta (CT)
BZX384C8V2-E3-08GIDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
BZX384C8V2-E3-08
Opis
DIODE ZENER 8.2V 200MW SOD323
Szczegółowy opis
Kategoria
Impedancja (max.) (Zzt)
15 Ohms
Prod.
Prąd - wsteczny upływowy przy Vr
700 nA @ 5 V
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 150°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Tolerancja
±5%
Bazowy numer produktu
Moc - maks.
200 mW