BZT52C8V2S
Numer produktu DigiKey
1655-BZT52C8V2STR-ND - Taśma i szpula (TR)
1655-BZT52C8V2SCT-ND - Taśma cięta (CT)
1655-BZT52C8V2SDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
BZT52C8V2S
Opis
DIODE ZENER 8.2V 200MW SOD323
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Diody - Zenera 8.2 V 200 mW ±6,1% Montaż powierzchniowy SOD-323
Kategoria
Prąd - wsteczny upływowy przy Vr
700 nA @ 5 V
Prod.
Napięcie - przewodzenia (Vf) (maks.) przy If
900 mV @ 10 mA
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Temperatura robocza
150°C (TJ)
Status części
Aktywny
Tolerancja
±6,1%
Obudowa dostawcy urządzenia
SOD-323
Moc - maks.
200 mW
Bazowy numer produktu
Impedancja (max.) (Zzt)
15 Ohms