BZX384C6V2-E3-08 nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
Diodes Incorporated
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
Diodes Incorporated
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
Central Semiconductor Corp
Central Semiconductor Corp
W magazynie: 16
onsemi
W magazynie: 6
onsemi
Nexperia USA Inc.
Nexperia USA Inc.
W magazynie: 790
Diody - Zenera 6.2 V 200 mW ±5% Montaż powierzchniowy SOD-323
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
BZX384C6V2-E3-08
Numer produktu DigiKey
112-BZX384C6V2-E3-08TR-ND - Taśma i szpula (TR)
112-BZX384C6V2-E3-08CT-ND - Taśma cięta (CT)
112-BZX384C6V2-E3-08DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
BZX384C6V2-E3-08
Opis
DIODE ZENER 6.2V 200MW SOD323
Szczegółowy opis
Kategoria
Impedancja (max.) (Zzt)
10 Ohms
Prod.
Prąd - wsteczny upływowy przy Vr
3 µA @ 4 V
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 150°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Tolerancja
±5%
Bazowy numer produktu
Moc - maks.
200 mW