BZX384C20-G3-18 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
W magazynie: 11 505
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
W magazynie: 8 200
Arkusz danych
W magazynie: 235
Similar
Diodes Incorporated
Similar
Central Semiconductor Corp
Central Semiconductor Corp
W magazynie: 21
Diodes Incorporated
onsemi
W magazynie: 5
Nexperia USA Inc.
Diody - Zenera 20 V 200 mW ±5% Montaż powierzchniowy SOD-323
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
BZX384C20-G3-18
Numer produktu DigiKey
BZX384C20-G3-18-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
BZX384C20-G3-18
Opis
DIODE ZENER 20V 200MW SOD323
Standardowy czas realizacji przez producenta
99 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
BZX384C20-G3-18 Modele
Kategoria
Impedancja (max.) (Zzt)
55 Ohms
Prod.
Prąd - wsteczny upływowy przy Vr
50 nA @ 14 V
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 150°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Status części
Aktywny
Obudowa / skrzynia
Napięcie - Zenera (nom.) (Vz)
Obudowa dostawcy urządzenia
SOD-323
Tolerancja
±5%
Bazowy numer produktu
Moc - maks.
200 mW