BZX384C20-E3-08
Numer produktu DigiKey
112-BZX384C20-E3-08TR-ND - Taśma i szpula (TR)
112-BZX384C20-E3-08CT-ND - Taśma cięta (CT)
112-BZX384C20-E3-08DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
BZX384C20-E3-08
Opis
DIODE ZENER 20V 200MW SOD323
Szczegółowy opis
Diody - Zenera 20 V 200 mW ±5% Montaż powierzchniowy SOD-323
Kategoria
Impedancja (max.) (Zzt)
55 Ohms
Prod.
Prąd - wsteczny upływowy przy Vr
50 nA @ 14 V
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 150°C
Tolerancja
±5%
Bazowy numer produktu
Moc - maks.
200 mW