BZT52C3V3-G3-08
Numer produktu DigiKey
BZT52C3V3-G3-08GITR-ND - Taśma i szpula (TR)
BZT52C3V3-G3-08GICT-ND - Taśma cięta (CT)
BZT52C3V3-G3-08GIDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
BZT52C3V3-G3-08
Opis
DIODE ZENER 3.3V 410MW SOD123
Standardowy czas realizacji przez producenta
28 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Diody - Zenera 3.3 V 410 mW ±5% Montaż powierzchniowy SOD-123
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
BZT52C3V3-G3-08 Modele
Atrybuty produktu
Filtruj podobne produkty
Kategoria
Moc - maks.
410 mW
Prod.
Impedancja (max.) (Zzt)
95 Ohms
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 150°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Status części
Aktywny
Tolerancja
±5%