SZMMSZ3V3T1
Numer produktu DigiKey
2156-SZMMSZ3V3T1-ND
Producent
Numer produktu producenta
SZMMSZ3V3T1
Opis
DIODE ZENER 3.3V 500MW SOD123
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Diody - Zenera 3.3 V 500 mW ±5% Montaż powierzchniowy SOD-123
Kategoria
Prąd - wsteczny upływowy przy Vr
5 µA @ 1 V
Prod.
Napięcie - przewodzenia (Vf) (maks.) przy If
900 mV @ 10 mA
Opakowanie
Zbiorcze
Temperatura robocza
-55°C - 150°C
Tolerancja
±5%
Moc - maks.
500 mW
Obudowa / skrzynia
Impedancja (max.) (Zzt)
95 Ohms