BZM55C5V6-TR
Numer produktu DigiKey
BZM55C5V6GITR-ND - Taśma i szpula (TR)
BZM55C5V6GICT-ND - Taśma cięta (CT)
BZM55C5V6GIDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
BZM55C5V6-TR
Opis
DIODE ZENER 5.6V 500MW MICROMELF
Szczegółowy opis
Diody - Zenera 5.6 V 500 mW Montaż powierzchniowy MicroMELF
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
BZM55C5V6-TR Modele
Kategoria
Napięcie - przewodzenia (Vf) (maks.) przy If
1.5 V @ 200 mA
Prod.
Temperatura robocza
-65°C - 175°C
Moc - maks.
500 mW
Impedancja (max.) (Zzt)
450 Ohms
Bazowy numer produktu
Prąd - wsteczny upływowy przy Vr
100 nA @ 1 V