BZM55C2V7-TR
Numer produktu DigiKey
112-BZM55C2V7-TR-ND - Taśma i szpula (TR)
112-BZM55C2V7-CT-ND - Taśma cięta (CT)
112-BZM55C2V7-DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
BZM55C2V7-TR
Opis
DIODE ZENER 2.7V 500MW MICROMELF
Szczegółowy opis
Diody - Zenera 2.7 V 500 mW Montaż powierzchniowy MicroMELF
Kategoria
Napięcie - przewodzenia (Vf) (maks.) przy If
1.5 V @ 200 mA
Prod.
Temperatura robocza
-65°C - 175°C
Moc - maks.
500 mW
Impedancja (max.) (Zzt)
600 Ohms
Bazowy numer produktu
Prąd - wsteczny upływowy przy Vr
10 µA @ 1 V