BZD27C10P-HE3-08
Numer produktu DigiKey
112-BZD27C10P-HE3-08TR-ND - Taśma i szpula (TR)
112-BZD27C10P-HE3-08CT-ND - Taśma cięta (CT)
112-BZD27C10P-HE3-08DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
BZD27C10P-HE3-08
Opis
DIODE ZENER 10V 800MW DO219AB
Standardowy czas realizacji przez producenta
19 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Diody - Zenera 10 V 800 mW Montaż powierzchniowy DO-219AB (SMF)
Kategoria
Napięcie - przewodzenia (Vf) (maks.) przy If
1.2 V @ 200 mA
Prod.
Temperatura robocza
-65°C - 175°C
Seria
Klasa
Motoryzacja
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Kwalifikacja
AEC-Q101
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Napięcie - Zenera (nom.) (Vz)
Obudowa / skrzynia
Moc - maks.
800 mW
Obudowa dostawcy urządzenia
DO-219AB (SMF)
Impedancja (max.) (Zzt)
4 Ohms
Bazowy numer produktu
Prąd - wsteczny upływowy przy Vr
7 µA @ 7.5 V