BAV70-E3-18
Numer produktu DigiKey
BAV70-E3-18GITR-ND - Taśma i szpula (TR)
BAV70-E3-18GICT-ND - Taśma cięta (CT)
BAV70-E3-18GIDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
BAV70-E3-18
Opis
DIODE ARRAY GP 70V 125MA SOT23-3
Standardowy czas realizacji przez producenta
41 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Matryca diodowa 1 para, wspólna katoda 70 V 125mA (=) Montaż powierzchniowy TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Kategoria
Napięcie - przewodzenia (Vf) (maks.) przy If
1 V @ 50 mA
Producent
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
Prędkość
Mały sygnał =< 200mA (Io), dowolna prędkość
Seria
Prąd - wsteczny upływowy przy Vr
2.5 µA @ 70 V
Temperatura robocza - złącze
150°C (maks.)
Napięcie - stałe wsteczne (VR) (maks.)
70 V
Obudowa dostawcy urządzenia
SOT-23-3
Prąd - średni wyprostowany (Io) (na diodę)
125mA (=)