BAV70-E3-08
Numer produktu DigiKey
BAV70-E3-08TR-ND - Taśma i szpula (TR)
BAV70-E3-08CT-ND - Taśma cięta (CT)
BAV70-E3-08DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
BAV70-E3-08
Opis
DIODE ARRAY GP 70V 250MA SOT23-3
Standardowy czas realizacji przez producenta
41 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Matryca diodowa 1 para, wspólna katoda 70 V 250mA (=) Montaż powierzchniowy TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
BAV70-E3-08 Modele
Atrybuty produktu
Filtruj podobne produkty
Kategoria
Napięcie - przewodzenia (Vf) (maks.) przy If
1.25 V @ 150 mA
Producent
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
Prędkość
Szybkie odtworzenie stanu zdatności =< 500ns, > 200mA (Io)
Seria
Czas regeneracji wstecznej (trr)
6 ns
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Prąd - wsteczny upływowy przy Vr
50 µA @ 70 V
Status części
Aktywny
Temperatura robocza - złącze
150°C (maks.)
Konfiguracja diody
1 para, wspólna katoda
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Technologia
Standard
Obudowa / skrzynia
TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Napięcie - stałe wsteczne (VR) (maks.)
70 V
Obudowa dostawcy urządzenia
SOT-23-3
Prąd - średni wyprostowany (Io) (na diodę)
250mA (=)