BAS40L-HG3-08
Numer produktu DigiKey
112-BAS40L-HG3-08TR-ND - Taśma i szpula (TR)
112-BAS40L-HG3-08CT-ND - Taśma cięta (CT)
112-BAS40L-HG3-08DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
BAS40L-HG3-08
Opis
DIODE SCHOTT 40V 200MA DFN10062A
Standardowy czas realizacji przez producenta
74 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Diody 40 V 200mA Montaż powierzchniowy DFN1006-2A
Modele EDA/CAD
BAS40L-HG3-08 Modele
Kategoria
Prąd - wsteczny upływowy przy Vr
10 µA @ 40 V
Prod.
Pojemność przy Vr, F
2,9pF przy 0V, 1MHz
Digi-Reel®
Klasa
Motoryzacja
Status części
Aktywny
Kwalifikacja
AEC-Q101
Napięcie - stałe wsteczne (VR) (maks.)
40 V
Obudowa / skrzynia
Prąd - średni wyprostowany (Io)
200mA
Obudowa dostawcy urządzenia
DFN1006-2A
Napięcie - przewodzenia (Vf) (maks.) przy If
1 V @ 40 mA
Temperatura robocza - złącze
150°C
Prędkość
Mały sygnał =< 200mA (Io), dowolna prędkość