BAS40LS-QYL nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
Dostępne zamienniki:
Similar
Infineon Technologies
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
Infineon Technologies
W magazynie: 6 718
Arkusz danych
Diody 40 V 120mA Montaż powierzchniowy DFN1006BD-2
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
BAS40LS-QYL
Numer produktu DigiKey
1727-BAS40LS-QYLTR-ND - Taśma i szpula (TR)
1727-BAS40LS-QYLCT-ND - Taśma cięta (CT)
1727-BAS40LS-QYLDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
BAS40LS-QYL
Opis
DIODE SCHOT 40V 120MA DFN1006BD2
Standardowy czas realizacji przez producenta
26 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Prąd - wsteczny upływowy przy Vr
10 µA @ 40 V
Prod.
Pojemność przy Vr, F
5pF przy 0V, 1MHz
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Klasa
Motoryzacja
Status części
Aktywny
Kwalifikacja
AEC-Q101
Technologia
Typ mocowania
Napięcie - stałe wsteczne (VR) (maks.)
40 V
Obudowa / skrzynia
Prąd - średni wyprostowany (Io)
120mA
Obudowa dostawcy urządzenia
DFN1006BD-2
Napięcie - przewodzenia (Vf) (maks.) przy If
1 V @ 40 mA
Temperatura robocza - złącze
150°C
Prędkość
Mały sygnał =< 200mA (Io), dowolna prędkość