5KP54A-E3/54
Numer produktu DigiKey
5KP54A-E3/54GITR-ND - Taśma i szpula (TR)
5KP54A-E3/54GICT-ND - Taśma cięta (CT)
Producent
Numer produktu producenta
5KP54A-E3/54
Opis
TVS DIODE 54VWM 87.1VC P600
Szczegółowy opis
87,1V Zacisk 57,4A Ipp TVS - diody Otwór przelotowy P600
Kategoria
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
57,4A
Prod.
Moc - szczytowa impulsu
5000W (5kW)
Temperatura robocza
-55°C - 175°C (TJ)
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
54V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - przebicia (min.)
60V
Bazowy numer produktu
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
87,1V