15KPA54A
Numer produktu DigiKey
15KPA54ATR-ND - Taśma i szpula (TR)
15KPA54ACT-ND - Taśma cięta (CT)
Producent
Numer produktu producenta
15KPA54A
Opis
TVS DIODE 54VWM 87.7VC P600
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
87,7V Zacisk 172,2A Ipp TVS - diody Otwór przelotowy P600
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
15KPA54A Modele
Kategoria
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
172,2A
Prod.
Moc - szczytowa impulsu
15000W (15kW)
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Temperatura robocza
-55°C - 175°C (TJ)
Otwór przelotowy
Kanały jednokierunkowe
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
54V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - przebicia (min.)
60,3V
Bazowy numer produktu
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
87,7V