1N4004GP-E3/73
Numer produktu DigiKey
112-1N4004GP-E3/73CT-ND - Taśma cięta (CT)
112-1N4004GP-E3/73TB-ND - Taśma i skrzynka (TB)
Producent
Numer produktu producenta
1N4004GP-E3/73
Opis
DIODE STANDARD 400V 1A DO204AL
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Diody 400 V 1A Otwór przelotowy DO-204AL (DO-41)
Kategoria
Prędkość
Standardowe odzyskiwanie >500ns, > 200mA (Io)
2 µs
Seria
Prąd - wsteczny upływowy przy Vr
5 µA @ 400 V
Opakowanie
Taśma cięta (CT)
Taśma i skrzynka (TB)
Pojemność przy Vr, F
8pF przy 4V, 1MHz
Status części
Aktywny
Napięcie - stałe wsteczne (VR) (maks.)
400 V
Obudowa dostawcy urządzenia
DO-204AL (DO-41)
Prąd - średni wyprostowany (Io)
1A
Temperatura robocza - złącze
-65°C - 175°C
Napięcie - przewodzenia (Vf) (maks.) przy If
1.1 V @ 1 A