1N4004G-T
Numer produktu DigiKey
1N4004GDITR-ND - Taśma i szpula (TR)
1N4004GDICT-ND - Taśma cięta (CT)
Producent
Numer produktu producenta
1N4004G-T
Opis
DIODE STANDARD 400V 1A DO41
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Diody 400 V 1A Otwór przelotowy DO-41
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
1N4004G-T Modele
Prąd - wsteczny upływowy przy Vr
5 µA @ 400 V
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Pojemność przy Vr, F
8pF przy 4V, 1MHz
Status części
Aktywny
Napięcie - stałe wsteczne (VR) (maks.)
400 V
Obudowa dostawcy urządzenia
DO-41
Prąd - średni wyprostowany (Io)
1A
Temperatura robocza - złącze
-65°C - 175°C
Napięcie - przewodzenia (Vf) (maks.) przy If
1 V @ 1 A
Bazowy numer produktu
Prędkość
Standardowe odzyskiwanie >500ns, > 200mA (Io)