1N4004GP-E3/54
Numer produktu DigiKey
1N4004GP-E3/54GITR-ND - Taśma i szpula (TR)
1N4004GP-E3/54GICT-ND - Taśma cięta (CT)
Producent
Numer produktu producenta
1N4004GP-E3/54
Opis
DIODE STANDARD 400V 1A DO204AL
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Diody 400 V 1A Otwór przelotowy DO-204AL (DO-41)
Kategoria
Prędkość
Standardowe odzyskiwanie >500ns, > 200mA (Io)
Prod.
Czas regeneracji wstecznej (trr)
2 µs
Seria
Prąd - wsteczny upływowy przy Vr
5 µA @ 400 V
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Pojemność przy Vr, F
8pF przy 4V, 1MHz
Status części
Nie do nowych projektów
Typ mocowania
Technologia
Obudowa / skrzynia
Napięcie - stałe wsteczne (VR) (maks.)
400 V
Obudowa dostawcy urządzenia
DO-204AL (DO-41)
Prąd - średni wyprostowany (Io)
1A
Temperatura robocza - złącze
-65°C - 175°C
Napięcie - przewodzenia (Vf) (maks.) przy If
1.1 V @ 1 A