1.5SMC8.2A-E3/9AT jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Similar
Taiwan Semiconductor Corporation
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
Littelfuse Inc.
W magazynie: 615
Arkusz danych
YAGEO
W magazynie: 0
YAGEO
STMicroelectronics
Bourns Inc.
Diodes Incorporated
Littelfuse Inc.
W magazynie: 11
Comchip Technology
12,1V Zacisk 124A Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy DO-214AB (SMCJ)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
DO-214AB
1.5SMC8.2A-E3/9AT
Numer produktu DigiKey
1.5SMC8.2A-E3/9AT-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
1.5SMC8.2A-E3/9AT
Opis
TVS DIODE 7.02VWM 12.1V DO214AB
Standardowy czas realizacji przez producenta
9 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
124A
Prod.
Moc - szczytowa impulsu
1500W (1,5kW)
Taśma i szpula (TR)
Zastosowania
Przeznaczenie ogólne
Temperatura robocza
-65°C - 150°C (TJ)
Montaż powierzchniowy
Kanały jednokierunkowe
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
7,02V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - przebicia (min.)
7,79V
Bazowy numer produktu
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
12,1V