1.5SMC8.2A-AT/13 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
YAGEO
W magazynie: 0
Arkusz danych
12,1V Zacisk 125,6A Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy DO-214AB (SMC)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
DO-214AB
1.5SMC8.2A-AT/13
Numer produktu DigiKey
13-1.5SMC8.2A-AT/13TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
1.5SMC8.2A-AT/13
Opis
TVS DIODE 7.02VWM 12.1V DO214AB
Standardowy czas realizacji przez producenta
32 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
125,6A
Prod.
Moc - szczytowa impulsu
1500W (1,5kW)
Temperatura robocza
-55°C - 150°C (TJ)
Status części
Aktywny
Klasa
Motoryzacja
Typ
Zener
Kwalifikacja
AEC-Q101
Kanały jednokierunkowe
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
7,02V
Napięcie - przebicia (min.)
7,79V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
12,1V