Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
W magazynie: 0
Arkusz danych
Bezpośrednie
W magazynie: 0
Arkusz danych
Central Semiconductor Corp
Similar
Bourns Inc.
Similar
Littelfuse Inc.
STMicroelectronics
Littelfuse Inc.
92V Zacisk 16,3A Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy DO-214AB (SMCJ)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
DO-214AB
1.5SMC68CAHE3/9AT
Numer produktu DigiKey
1.5SMC68CAHE3/9AT-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
1.5SMC68CAHE3/9AT
Opis
TVS DIODE 58.1VWM 92VC DO214AB
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
16,3A
Prod.
Moc - szczytowa impulsu
1500W (1,5kW)
Temperatura robocza
-65°C - 150°C (TJ)
Status części
Produkt wycofany z oferty DigiKey
AEC-Q101
Kanały dwukierunkowe
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
58,1V
Napięcie - przebicia (min.)
64,6V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
92V