Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
W magazynie: 1 230
Arkusz danych
Bezpośrednie
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
YAGEO
Similar
YAGEO
92V Zacisk 16,3A Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy SMC
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
DO-214AB, SMC
1.5SMC68CA TR13 PBFREE
Numer produktu DigiKey
1514-1.5SMC68CATR13PBFREETR-ND - Taśma i szpula (TR)
1514-1.5SMC68CATR13PBFREECT-ND - Taśma cięta (CT)
1514-1.5SMC68CATR13PBFREEDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
1.5SMC68CA TR13 PBFREE
Opis
TVS DIODE 58.1VWM 92VC SMC
Standardowy czas realizacji przez producenta
99 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
16,3A
Prod.
Moc - szczytowa impulsu
1500W (1,5kW)
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Aktywny
Zastosowania
Przeznaczenie ogólne
Temperatura robocza
-65°C - 150°C (TJ)
Kanały dwukierunkowe
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
58,1V
Napięcie - przebicia (min.)
64,6V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
92V