1.5SMC20CA-M3/9AT jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
W magazynie: 1 092
Arkusz danych
Bezpośrednie
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
Taiwan Semiconductor Corporation
Similar
Bourns Inc.
Littelfuse Inc.
YAGEO
YAGEO
W magazynie: 24
Littelfuse Inc.
27,7V Zacisk 54,2A Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy DO-214AB (SMCJ)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
DO-214AB
1.5SMC20CA-M3/9AT
Numer produktu DigiKey
1.5SMC20CA-M3/9AT-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
1.5SMC20CA-M3/9AT
Opis
TVS DIODE 17.1VWM 27.7V DO214AB
Standardowy czas realizacji przez producenta
14 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
54,2A
Prod.
Moc - szczytowa impulsu
1500W (1,5kW)
Taśma i szpula (TR)
Zastosowania
Przeznaczenie ogólne
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-65°C - 150°C (TJ)
Montaż powierzchniowy
Kanały dwukierunkowe
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
17,1V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - przebicia (min.)
19V
Bazowy numer produktu
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
27,7V