1.5SMC20CA/TR13 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
YAGEO
W magazynie: 0
Arkusz danych
27,7V Zacisk 54,9A Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy DO-214AB (SMC)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
DO-214AB
1.5SMC20CA/TR13
Numer produktu DigiKey
13-1.5SMC20CA/TR13TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
1.5SMC20CA/TR13
Opis
TVS DIODE 17.1VWM 27.7V DO214AB
Standardowy czas realizacji przez producenta
31 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
27,7V
Prod.
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
54,9A
Seria
Moc - szczytowa impulsu
1500W (1,5kW)
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Zabezpieczenie linii zasilającej
Brak
Status części
Aktywny
Zastosowania
Przeznaczenie ogólne
Typ
Zener
Temperatura robocza
-55°C - 150°C (TJ)
Kanały dwukierunkowe
1
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
17,1V
Obudowa / skrzynia
DO-214AB, SMC
Napięcie - przebicia (min.)
19V