RWR89S24R9FRBSL jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Arkusz danych
Udoskonalony
Odpowiednik parametryczny
24.9 Ohms ±1% 3W Rezystory przewlekane Osiowa Militarne, odporne na działanie wilgoci Uzwojenie
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
RWR89S24R9FRBSL
Numer produktu DigiKey
RWR89S24R9FRBSL-ND
Producent
Numer produktu producenta
RWR89S24R9FRBSL
Opis
RES 24.9 OHM 3W 1% WW AXIAL
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
RWR89S24R9FRBSL Modele
Współczynnik temperaturowy
±30ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 250°C
Opakowanie
Zbiorcze
Obudowa / skrzynia
Status części
Rozmiar / wymiar
0,187" x 0,560" (4,75mm x 14,22mm) (śr. x dł.)
Częstość uszkodzeń
R (0,01%)