RWR89N24R9FRS73 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
Vishay Dale
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
Vishay Dale
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
24.9 Ohms ±1% 3W Rezystory przewlekane Osiowa Militarne, odporne na działanie wilgoci, bezindukcyjne Uzwojenie
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
RWR89N24R9FRS73
Numer produktu DigiKey
RWR89N24R9FRS73-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
RWR89N24R9FRS73
Opis
RES 24.9 OHM 3W 1% WW AXIAL
Standardowy czas realizacji przez producenta
23 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
RWR89N24R9FRS73 Modele
Kategoria
Funkcje
Militarne, odporne na działanie wilgoci, bezindukcyjne
Prod.
Współczynnik temperaturowy
±30ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 250°C
Aktywny
Obudowa dostawcy urządzenia
Osiowa
Rezystancja
Rozmiar / wymiar
0,187" x 0,560" (4,75mm x 14,22mm) (śr. x dł.)
Tolerancja
Liczba zakończeń
2
Moc (W)
Częstość uszkodzeń
R (0,01%)