RWR82S1R13DRB12 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Arkusz danych
1.13 Ohms ±0,5% 1,5W Rezystory przewlekane Osiowa Militarne, odporne na działanie wilgoci Uzwojenie
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
RWR82S1R13DRB12
Numer produktu DigiKey
RWR82S1R13DRB12-ND
Producent
Numer produktu producenta
RWR82S1R13DRB12
Opis
RES 1.13 OHM 1.5W 0.5% AXIAL
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
RWR82S1R13DRB12 Modele
Współczynnik temperaturowy
±50ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 250°C
Opakowanie
Zbiorcze
Obudowa / skrzynia
Status części
Rozmiar / wymiar
0,078" x 0,312" (1,98mm x 7,92mm) (śr. x dł.)
Częstość uszkodzeń
R (0,01%)