RWR82N1R13DRRSL jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Vishay Dale
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
Vishay Dale
W magazynie: 0
Arkusz danych
1.13 Ohms ±0,5% 1,5W Rezystory przewlekane Osiowa Militarne, odporne na działanie wilgoci, bezindukcyjne Uzwojenie
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
RWR82N1R13DRRSL
Numer produktu DigiKey
RWR82N1R13DRRSL-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
RWR82N1R13DRRSL
Opis
RES 1.13 OHM 1.5W 0.5% AXIAL
Standardowy czas realizacji przez producenta
21 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
RWR82N1R13DRRSL Modele
Kategoria
Funkcje
Militarne, odporne na działanie wilgoci, bezindukcyjne
Prod.
Współczynnik temperaturowy
±50ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 250°C
Aktywny
Obudowa dostawcy urządzenia
Osiowa
Rezystancja
Rozmiar / wymiar
0,078" x 0,312" (1,98mm x 7,92mm) (śr. x dł.)
Tolerancja
Liczba zakończeń
2
Moc (W)
Częstość uszkodzeń
R (0,01%)