RWR80S90R9FRRSL jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Odpowiednik parametryczny
90.9 Ohms ±1% 2W Rezystory przewlekane Osiowa Militarne, odporne na działanie wilgoci Uzwojenie
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
RWR80S90R9FRRSL
Numer produktu DigiKey
RWR80S90R9FRRSL-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
RWR80S90R9FRRSL
Opis
RES 90.9 OHM 2W 1% WW AXIAL
Standardowy czas realizacji przez producenta
23 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
RWR80S90R9FRRSL Modele
Współczynnik temperaturowy
±20ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 250°C
Rozmiar / wymiar
0,094" x 0,406" (2,39mm x 10,31mm) (śr. x dł.)
Częstość uszkodzeń
R (0,01%)