RWR80S90R9FRB12 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
Vishay Dale
W magazynie: 0
Arkusz danych
Bezpośrednie
Vishay Dale
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
Odpowiednik parametryczny
90.9 Ohms ±1% 2W Rezystory przewlekane Osiowa Militarne, odporne na działanie wilgoci Uzwojenie
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
RWR80S90R9FRB12
Numer produktu DigiKey
RWR80S90R9FRB12-ND
Producent
Numer produktu producenta
RWR80S90R9FRB12
Opis
RES 90.9 OHM 2W 1% WW AXIAL
Standardowy czas realizacji przez producenta
23 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
RWR80S90R9FRB12 Modele
Kategoria
Funkcje
Militarne, odporne na działanie wilgoci
Prod.
Współczynnik temperaturowy
±20ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 250°C
Opakowanie
Zbiorcze
Obudowa / skrzynia
Status części
Aktywny
Obudowa dostawcy urządzenia
Osiowa
Rezystancja
Rozmiar / wymiar
0,094" x 0,406" (2,39mm x 10,31mm) (śr. x dł.)
Tolerancja
Liczba zakończeń
2
Moc (W)
Częstość uszkodzeń
R (0,01%)