RL20S562GB14 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Vishay Dale
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
Vishay Dale
W magazynie: 0
Arkusz danych
W magazynie: 995
5.6 kOhms ±2% 0,5W, 1/2W Rezystory przewlekane Osiowa Powłoka o obniżonej palności, wojskowość, odporność na wilgoć, bezpieczeństwo Warstewka metalu
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
RL20S562GB14
Numer produktu DigiKey
RL20S562GB14-ND
Producent
Numer produktu producenta
RL20S562GB14
Opis
RES 5.6K OHM 1/2W 2% AXIAL
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
RL20S562GB14 Modele
Współczynnik temperaturowy
±200ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-65°C - 175°C
Rozmiar / wymiar
0,145" x 0,375" (3,68mm x 9,53mm) (śr. x dł.)