RL20S562GRE5
Numer produktu DigiKey
541-RL20S562GRE5TR-ND - Taśma i szpula (TR)
541-RL20S562GRE5CT-ND - Taśma cięta (CT)
Producent
Numer produktu producenta
RL20S562GRE5
Opis
CMF-20 5.6K 2% T-00 RL20S562G RE
Standardowy czas realizacji przez producenta
31 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
5.6 kOhms ±2% 0,5W, 1/2W Rezystory przewlekane Osiowa Powłoka o obniżonej palności, wojskowość, odporność na wilgoć, bezpieczeństwo Warstewka metalu
Kategoria
Skład
Prod.
Funkcje
Powłoka o obniżonej palności, wojskowość, odporność na wilgoć, bezpieczeństwo
Seria
Współczynnik temperaturowy
±200ppm/°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Temperatura robocza
-65°C - 175°C
Status części
Aktywny
Obudowa / skrzynia
Rezystancja
Obudowa dostawcy urządzenia
Osiowa
Tolerancja
Rozmiar / wymiar
0,145" x 0,375" (3,68mm x 9,53mm) (śr. x dł.)