RH05068R00FE02
Numer produktu DigiKey
541-RH05068R00FE02-ND
Producent
Numer produktu producenta
RH05068R00FE02
Opis
RH-50 68 1% E02 E4
Standardowy czas realizacji przez producenta
17 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
68 Ohms ±1% 50W Uzwojenie Rezystory do montażu panelowego
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
±20ppm/°C
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 250°C
Rezystancja
68 Ohms
Rozmiar / wymiar
1,968" x 1,140" (49,99mm x 28,96mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±1%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,625" (15,87mm)
Moc (W)
50W