RH050100R0FE02 nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Vishay Dale
W magazynie: 77
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
Vishay Dale
W magazynie: 103
Arkusz danych
W magazynie: 52
W magazynie: 90
W magazynie: 53
Bezpośrednie
Stackpole Electronics Inc
W magazynie: 263
Bezpośrednie
Riedon products by Bourns
W magazynie: 26
Ohmite
W magazynie: 0
100 Ohms ±1% 50W Uzwojenie Rezystory do montażu panelowego
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
RH050100R0FE02
RH050100R0FE02
RH050100R0FE02
Numer produktu DigiKey
RHRD-100-ND
Producent
Numer produktu producenta
RH050100R0FE02
Opis
RES CHAS MNT 100 OHM 1% 50W
Standardowy czas realizacji przez producenta
17 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
RH050100R0FE02 Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
±20ppm/°C
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 250°C
Seria
Funkcje
Odporność na wilgoć
Opakowanie
Zbiorcze
Powłoka, typ obudowy
Aluminium
Status części
Aktywny
Charakterystyka mocowania
Kołnierze
Rezystancja
100 Ohms
Rozmiar / wymiar
1,968" x 1,140" (49,99mm x 28,96mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±1%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,625" (15,87mm)
Moc (W)
50W