RCWL2010R200JNEA
Numer produktu DigiKey
541-RCWL2010R200JNEATR-ND - Taśma i szpula (TR)
541-RCWL2010R200JNEACT-ND - Taśma cięta (CT)
541-RCWL2010R200JNEADKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
RCWL2010R200JNEA
Opis
RES 0.2 OHM 5% 1/2W 2010
Standardowy czas realizacji przez producenta
13 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
200 mOhms ±5% 0,5W, 1/2W Mikroukład rezystory 2010 (5025 metryczne) Motoryzacja AEC-Q200, wykrywanie prądu, odporny na działanie wilgoci Gruba warstwa
Modele EDA/CAD
RCWL2010R200JNEA Modele
Współczynnik temperaturowy
±200ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Obudowa / skrzynia
2010 (5025 metryczne)
Rozmiar / wymiar
0,197" x 0,098" (5,00mm x 2,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,028" (0,70mm)