RMCF2010JTR200
Numer produktu DigiKey
738-RMCF2010JTR200TR-ND - Taśma i szpula (TR)
738-RMCF2010JTR200CT-ND - Taśma cięta (CT)
738-RMCF2010JTR200DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
RMCF2010JTR200
Opis
RES 0.2 OHM 5% 3/4W 2010
Szczegółowy opis
200 mOhms ±5% 0,75W, 3/4W Mikroukład rezystory 2010 (5025 metryczne) Motoryzacja AEC-Q200 Gruba warstwa
Modele EDA/CAD
RMCF2010JTR200 Modele
Współczynnik temperaturowy
±200ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Obudowa / skrzynia
2010 (5025 metryczne)
Rozmiar / wymiar
0,197" x 0,098" (5,00mm x 2,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,028" (0,70mm)